Nieuwsgierig naar het Pinksternummer van Elisabeth Magazine in 2025? Hier vind je een vooruitblik met de onderwerpen in onze komende Pinkstereditie.
Jippie! Wat ben ik blij! Dat is mooi, want blijdschap is een vrucht van de Pinkstergeest. Maar is dat een ander soort blijdschap dan ‘gewone’ blijdschap? Je leest erover in de pinkstereditie van Elisabeth. Ook gaan we in op de vraag: hoe kun je je voorbereiden op Pinksteren? Net zoals je met advent toeleeft naar Kerst en met de vastentijd naar Pasen, onderzoeken we hoe je kunt toeleven naar Pinksteren. En ook hoe je op bijzondere manieren het pinksterfeest kunt vieren. En natuurlijk kun je genieten van mooie gedichten, inspirerende verhalen en schitterende (natuur)foto’s.
Pinksteren = blijdschap!
Hier een greep uit de onderwerpen:
- Marit Broekroelofs geeft met haar muziekensemble pinksterconcerten: ‘Blijdschap brengen, dat is wat ik wil!’
- Vreugde: vrucht van de Pinkstergeest
- Eet smakelijk met pinksterbloemen
- De natuur in: alles dartelt!
- Ad en Jeanette reisden terug naar hun zendingsgebied: ‘We zagen letterlijk het werk van de Geest!’
Het Pinksternummer verschijnt omstreeks 23 mei 2025.
Ken je ons magazine al? Elisabeth verschijnt 16x per jaar, met inspirerende verhalen, columns en gedichten over het christelijk geloof. Kijk hier voor een (proef)abonnement en profiteer nu van onze aanbieding: een jaar lang Elisabeth met een boek cadeau! Wil je graag een los nummer bestellen? Dat kan door te bellen met onze abonneeservice via 088 – 2266 645. Een los nummer kost € 3,50, exclusief € 3,92 verzendkosten.
