Home AchtergrondOntdek de kracht van Bijbelstudie met het boek ’Tien vrouwen uit de Bijbel‘

Ontdek de kracht van Bijbelstudie met het boek ’Tien vrouwen uit de Bijbel‘

Nu gratis bij een jaarabonnement op Elisabeth Magazine

door Danielle Feddes
Tien vrouwen uit de Bijbel cadeau bij een jaarabonnement op Elisabeth

De vrouwen uit de Bijbel zijn verrassend herkenbaar. Hun verhalen zijn eeuwenoud, maar hun gevoelens van hoop, twijfel, moed en liefde raken ons nog steeds. In het boek Tien vrouwen uit de Bijbel ontdek je hoe God gewone vrouwen gebruikt om buitengewone dingen te doen.

Een prachtige manier om met Bijbelstudie te beginnen of je routine te vernieuwen, is met het boek Tien vrouwen uit de Bijbel van Max & Jenna Lucado. In dit boek staan tien vrouwen centraal – van Sara tot Maria Magdalena en van Abigaïl tot de Samaritaanse vrouw – allemaal vrouwen die, net als wij, zo hun vragen, dromen en uitdagingen hadden.

De schrijvers helpen je om te zien wat deze vrouwen drijft, waar ze struikelen, en vooral: hoe God trouw blijft, ook als het leven niet loopt zoals gedacht. In hun levens herkennen we situaties die verrassend actueel zijn: wachten op beloften die maar niet lijken uit te komen, omgaan met mensen die ons het leven moeilijk maken, of het gevoel dat God wel grote plannen heeft, maar dat wij daar misschien niet geschikt voor zijn.

Toch klinkt in al die verhalen één duidelijke boodschap door: God ziet jou, precies waar je bent. Hij kent je, houdt van je en wil jouw leven gebruiken – net als dat van deze vrouwen – om iets moois uit te werken.

Alles in één boek en voor elk tempo

Max Lucado is wereldwijd bekend als schrijver en Bijbelleraar. Samen met zijn dochter Jenna Lucado Bishop haalt hij schitterende schatten uit het leven van deze vrouwen. De verhalen in dit boek zijn herkenbaar, troostend en bemoedigend en toveren regelmatig een glimlach op je gezicht.

Wat dit boek extra fijn maakt, is dat je alles in één handzaam boek hebt. Elke vrouw wordt belicht in vijf Bijbelstudies, zodat je stap voor stap door haar verhaal heen gaat. Je kunt het in vijf dagen doen, maar natuurlijk ook in je eigen tempo. Bij elk verhaal staan verdiepingsvragen, Bijbelteksten in de kantlijn, een gebed en zelfs schrijfruimte voor je eigen aantekeningen. Zo wordt het een persoonlijk boek vol ontdekkingen, gebeden en inzichten.

Bovendien is het geschikt voor individueel gebruik én voor een groep. Misschien kies je er één studie uit voor deze herfst, of pak je hem op in een kring met andere vrouwen. Samen met vriendinnen, je kring of een leesgroep kun je met deze vrouwen op reis gaan door de Bijbel. Achterin vind je tips en adviezen voor het leiden van een groep. Een mooie aanleiding om met vriendinnen, vrouwen uit je kerk of buurt samen een Bijbelkring te beginnen. Samen groeien in geloof, samen leren van deze tien vrouwen, dat maakt het nóg rijker.

Laat je meenemen in het geloof van vrouwen van eeuwen geleden en ontdek hoe God vandaag nog spreekt, leert, draagt en inspireert.

Een cadeau vol verdieping

Bij Elisabeth houden we van verhalen die raken, bemoedigen en verbinden. Verhalen over geloof dat midden in het leven staat. Daarom geven we dit prachtige boek cadeau aan iedereen die nu een jaarabonnement neemt op Elisabeth Magazine.

Vind je dit een mooie studie om zelf te doen – of samen met vriendinnen of je kring? Dan is dit hét moment om te beginnen.

Tot 23 november 2025 ontvang je Tien vrouwen uit de Bijbel cadeau bij een jaarabonnement op Elisabeth. Een prachtig geschenk dat je helpt om tijd te maken voor God, Zijn Woord en jezelf. Een mooi moment om jezelf (of iemand anders) te trakteren op momenten van rust, verdieping en inspiratie.

Sluit nu een jaarabonnement af en ontvang het boek Tien vrouwen uit de Bijbel gratis.
Laat je inspireren door vrouwen van toen en ontdek hoe hun verhalen ook vandaag nog spreken. 

Bekijk het abonnement en je cadeau op elisabethmagazine.nl/abonnement.