Op 7 juni organiseert Samen Geloven een intercultureel netwerkdiner voor iedereen die graag buiten de eigen kring kijkt en meedenkt over de toekomst van kerk zijn in een multi-etnische samenleving. Een moment om samen te delen wat er al is aan expertise en praktijken, samen te dromen over wat er nog kan komen én elkaar te leren kennen en bemoedigen.
Droom je ook van een kerk waarin mensen uit allerlei verschillende culturen zich thuis voelen? Of zet je je nu al in voor een kerk waarin verbinding is tussen mensen met en zonder migratieachtergrond?
Dan nodigen wij je bij deze graag uit voor een multicultureel netwerkdiner op 7 juni! Doel is samen delen wat er al is aan expertise en praktijken, samen dromen over wat nog kan komen én elkaar leren kennen en bemoedigen.
Praktische informatie netwerkdiner
- Het diner wordt gehouden op vrijdag 7 juni, 17.00 tot 20.30 in Gouda.
- Deelname is gratis, maar een gift is natuurlijk altijd welkom! Vooraf reserveren is verplicht.
Programma
17.00 tot 17.15 – inloop met koffie en thee
17.30 tot 18.00 – opening en inleiding thema Intercultureel kerk zijn
18.00 tot 19.45 – rolling diner in onderdelen bij thematafels
19.45 tot 20.00 – pauze met Eritrese koffieceremonie (buna)
20.00 tot 20.30 – afsluiting
–Meer informatie en opgave: www.samengeloven.org/netwerkdiner
Tekst: Cynthia Heydari, Samen Geloven
Beeld: pexels
In Elisabeth Magazine vind je elke veertien dagen interessante interviews, boeiende columns, gedichten en artikelen en leuke weetjes en uittips. Lid worden? Kijk dan hier welk abonnement bij jou past.
