Home GelovenDe nieuwe Elisabeth is uit

De nieuwe Elisabeth is uit

Nieuwe Elisabeth over 'hokjes denken'

door Danielle Feddes
De nieuwe Elisabeth is uit

Eind deze week ploft het nieuwe nummer van Elisabeth Magazine bij onze leden op de mat: nummer 3, met als thema: ‘Ik pas niet in een hokje’.

Hokjesdenken – het geeft ons een overzichtelijk, veilig gevoel, schrijft hoofdredacteur Thea in dit nummer. Maar kan het ook, moet het ook anders?

Wat vind je allemaal in dit nummer?

  • Jan-Henk en Margreet hebben twee homoseksuele kinderen: ‘In de Bijbel lees je hoe Jezus het hokjesdenken doorbreekt’
  • Themaverhaal: Waarom we mensen in hokjes plaatsen
  • Frans Pool is pionierend ondernemer: ‘Geloof en duurzaamheid horen voor mij bij elkaar’
  • Stelling: Het homohuwelijk hoort niet in de kerk
  • Bronwater: Jezus houdt ook van buitenbeentjes

En natuurlijk alle columns, de natuurfoto’s (over vlinders dit keer), de uittips, Lees-Kijk-Luistertips, gedichten een puzzel en nog meer moois.

Ontvang je onze nieuwsbrief al? Hierin houden we je op de hoogte van nieuwe recensies en artikelen uit Elisabeth Magazine. Wil je voortaan 16x per jaar zelf ons prachtige magazine ontvangen? Word dan lid van de missie van Elisabeth Magazine. Kies hier jouw (proef)lidmaatschap.